Хто ми

Промислова група ГАЛІС ГЛОБАЛ спеціалізується на деревообробці та включає компанії повного циклу, що дозволяє нашим замовникам отримувати якісні вироби за адекватними цінами, в повному обсязі та в стислі терміни, навіть коли йдеться про великий об’єм.

Наші переваги:

1. Територіальне розташування в безпосередній близкості до первинних постачальників деревини.
2. Великі складські площі.
3. Вискокотехнологічне устаткування.
4. Досвідчена професійна команда працівників.

Як виробник, орієнтований на експорт, ми працюємо на клієнтів по всьому світу, і ставимо задоволеність клієнтів у центр нашої діяльності.
Прагнучи бути відповідальним бізнесом - долучаємось до світових стандартів правової, економічної, екологічної та етичної практики.


На нашому заводі ми виробляємо високоякісний лущений шпон з берези і вільхи товщиною від 0,5 мм до 5,0 мм. Звичайна ширина, що виготовляється становить 1250, 1300, 1350, 1400, 1700, 1800, 2300, 2500 і 2600 мм.
Залежно від вимог замовника, ми можемо також виготовляти лущений шпон з бука та сосни.


Виробництво відповідає найсуворішим європейським стандартам, шпон виробляється з використанням обладнання європейських виробників для лущення шпону та обладнання для сушіння на повністю автоматизованій лінії виробництва. Шпон висушується до 5% вологості, та відповідно до специфікацій клієнтів.


Лущений шпон, який ми виробляємо, може бути використаний для різних цілей, в основному у виробництві фанери та меблів. Останні архітектурні та інженерні тенденції збільшили популярність лущеного шпону в різних галузях, таких як будівництво, виробництво автомобілів, кораблів та багатьох інших технічних продуктів.


Ми займаємось виготовленням та продажем, електрокабельних котушок всіх розмірів. Сучасна автоматизована лінія дозволяє виготовляти котушки по технічним умовам наших клієнтів та партнерів, в найвищій якості. Поставляємо в необхідній вам комплектації, в розібраному вигляді.


Наявність декількох сировинних складів, дозволяє безпербійно працювати, не залежно від погодних умов та пори року.


Ми виконуємо фіто-санітарну обробку та пропарювання деревини, а також сушку до замовленної вологості.


Наш автопарк складається з спеціальних машин і механізмів, для навантаження та перевезення пиломатеріалів. Це дозволяє швидко та в неохідній кількості забеспечувати виробництво сировиною.