Хто ми

Індустріальна група GALIS™ спеціалізується на деревообробці та включає компанії повного циклу, що дозволяє нашим замовникам отримувати якісні вироби за адекватними цінами, в повному обсязі та в стислі терміни, навіть коли йдеться про великий об’єм.

Наші переваги:

1. Територіальне розташування в безпосередній близкості до первинних постачальників деревини.
2. Великі складські площі.
3. Вискокотехнологічне устаткування.
4. Досвідчена професійна команда працівників.

Як виробник, орієнтований на експорт, ми працюємо на клієнтів по всьому світу, і ставимо задоволеність клієнтів у центр нашої діяльності.
Прагнучи бути відповідальним бізнесом - долучаємось до світових стандартів правової, економічної, екологічної та етичної практики.

Ми функціонуємо на підставі та в межах нашого Кодексу ділової практики, розробленого з урахуванням кращих міжнародних практик та основною метою якого є забезпечення сталого розвитку нашої групи (дивитись Кодекс).

Індустріальна група GALIS™ є соціально відповідальним бізнесом, тому ми здіснюємо свою діяльність на підставі Антикорупційного кодексу. Від своїх бізнес-партнерів ми вимагаємо визнання документу та беремо зобовязання слідувати вимогам антикорупційного законодавства (дивитись Антикорупційний кодекс).


На нашому заводі ми виробляємо високоякісний лущений шпон з берези і вільхи товщиною від 0,5 мм до 5,0 мм. Звичайна ширина, що виготовляється становить 1250, 1300, 1350, 1400, 1700, 1800, 2300, 2500 і 2600 мм.
Залежно від вимог замовника, ми можемо також виготовляти лущений шпон з бука та сосни.


Виробництво відповідає найсуворішим європейським стандартам, шпон виробляється з використанням обладнання європейських виробників для лущення шпону та обладнання для сушіння на повністю автоматизованій лінії виробництва. Шпон висушується до 5% вологості, та відповідно до специфікацій клієнтів.


Ми сертифіковані за FSC стандартами (Сертифікат FC-COC-001250).

Лущений шпон, який ми виробляємо, може бути використаний для різних цілей, в основному у виробництві фанери та меблів.


Ми займаємось виготовленням та продажем, електрокабельних котушок всіх розмірів. Сучасна автоматизована лінія дозволяє виготовляти котушки по технічним умовам наших клієнтів та партнерів, в найвищій якості. Поставляємо в необхідній вам комплектації, в розібраному вигляді.


Наявність декількох сировинних складів, дозволяє безпербійно працювати, не залежно від погодних умов та пори року.


Ми виконуємо фіто-санітарну обробку та пропарювання деревини, а також сушку до замовленної вологості.


Наш автопарк складається з спеціальних машин і механізмів, для навантаження та перевезення пиломатеріалів. Це дозволяє швидко та в неохідній кількості забеспечувати виробництво сировиною.